آشنایی با اپلیکیشن فلش کارت سبز

آشنایی با اپلیکیشن فلش کارت سبز به راحتی امکان پذیر است .شما با قرار دادن ماوس روی اعداد ظاهر شده بر روی قسمتهای مختلف اپلیکیشن با آنها بصورت مختصر آشنا خواهید شد.اپلیکیشن فلش کارت سبز از طریق مارکت های اندرویدی بازار ، مایکت و از طریق خود سایت اپلیکیشن یعنی همین سایت قابل دانلود کردن است.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
Screenshot ۲۰۱۹۰۴۰۹ ۰۷۰۳۱۱ 169x300 - اپلیکیشن

اپلیکیشن فلش کارت سبز

اپلیکیشن فلش کارت سبز دارای بخش های مختلفی است که با حرکت دادن ماوس خودتان بر روی تصویر فوق با قسمتهای مختلف آن آشنا می شوید.این بخش ها به ترتیب عبارتند از

  1. منوی اصلی برنامه که با کلیک بر روی آن به قسمت های مختلف برنامه دسترسی پیدا می کنید.
  2. اطلاعات لاگین در این قسمت نام کاربری ، موجودی ، کد تخفیف و لیست خرید ها به همراه دسترسی به راهنمای برنامه نشان داده می شود.
  3. پیام های دریافتی در این بخش پیام هایی که از طرف مدیریت اپلیکیشن برای شما ارسال می شود قابل مشاهده هستند.
  4. بنرهای تبلیغاتی همانطور که از نام این قسمت مشخص است بنرهای تبلیغاتی مربوط به فلش کارتهای جدید ، امکانات برنامه و کد های تخفیف به مناسبتهای مختلف در این قسمت درج می شوند.
  5. فروشگاه فلش کارت ها از این قسمت می توانید فلش کارتهای موجود در برنامه را بصورت کامل بررسی کرده ، نسخه رایگان آنها را نصب کرده و در صورت رضایت نسبت به خرید نسخه اصلی اقدام کنید.
  6. فلش کارت های در دست مطالعه کلیه فلش کارتهای رایگان و فلش کارتهای خریداری شده از این قسمت قابل مشاهده هستند.
  7. جستجوی فلش کارت ها اگر فرصت بررسی کامل فلش کارتها را از بخش فروشگاه ندارید از این قسمت می توانید فلش کارت مورد نظرتان را جستجو کنسد.
  8. گزارش های آماری این قسمت میزان پیشرفت شما را در مطالعه فلش کارتها نشان می دهد.
  9. فروشگاه فلش کارت ها کانونی ترین قسمت اپلیکیشن فلش کارت سبز فروشگاه آن است که از این قسمت هم قابل دسترسی است.