درباره فلش کارت سبز طبق معمول همه سایتهای اینترنتی صفحه ای است که به معرفی اختصاری آن سایت یا اپلیکیشن و در اینجا اپ فلش کارت سبز می پردازد.

اپلیکیشن فلش کارت سبز در حقیقت فروشگاه آنلاین مجموعه فلش کارتها است که کاربر بعد از نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن از طریق صفحه فروشگاه به مجموعه فلش کارتها دسترسی خواهد داشت هر مجموعه شامل ۱۰۰۰ عدد فلش کارت سه وجهی است و به علاوه ۵۰ عدد فلش کارت رایگان نیز در هر مجموعه وجود دارد که کاربر قبل از خرید هر یک از مجموعه ها با نصب نمونه رایگان می توان این مجموعه ها را تست نماید.

 

یکی از نکات ضعف اپلیکیشن های مشابه عدم وجود یا کم بودن فلش کارتهای داخل برنامه است که کاربر خودش باید فلش کارتهای خودش را با فرمت اکسل تهیه و در اپ وارد نماید ولی در اپلیکیشن فلش کارت سبز این مجموعه توسط ما تهیه و در اختیار کاربران قرار داده می شود.

قابلیت سه وجهی یکی از مزیت های اساسی این اپلیکیشن است.منظور از سه وجهی بودن فلش کارت ها این است که برای هر فلش کارت دو وجه یا بخش پاسخ پیاده سازی شده است که این دو وجه با حرکت های اسکناسی و سکه ای از هم متمایز گردیده اند.

اگر موتور تلفظ صوتی گوگل روی گوشی کاربر نصب شده باشد.کاربر با زدن آیکون بلندگو در روی فلش کارتهای انگلیسی تلفظ آنها را نیز بشنود.

و….

logo transparent2 - درباره فلش کارت سبز

امکانات اپلیکیشن فلش کارت سبز

۱-خرید و دانلود فلش کارت ها از فروشگاه اختصاصی

۲-امکان دانلود فلش کارت دمو قبل از ثبت نام و فعال سازی اپلیکیشن فلش کارت سبز

۳-نمایش فلش کارت بصورت سه وجهی

۴-امکان ورق زدن فلش کارت با تاچ فلش کارت

۵-امکان چرخش فلش کارت در حالت سه وجهی

۶-تلفظ کلمات

۷-یادآوری زمان خواندن و نمایش سطح پیشرفت در حالت معمولی

۸-نمایش کارت ها مانده در هر بخش در در حالت مطالعه چهار مرحله ای

۹-امکان ثبت نظر

۱۰-نمایش آمار پیشرفت

۱۱-فعال سازی حساب کاربری با تایید اس ام اس

و دها امکان دیگر برای سپردن کلمات جدید به حافظه